Urząd Miasta Kobyłka

Rada Miasta Kobyłka

Wybierz kadencję

Skład Kadencja 2018 - 2023

Robert Denis

Radny Miasta Kobyłka

Małgorzata Fortuna

Radna Miasta Kobyłka

Piotr Grubek

Radny Miasta Kobyłka

Przewodniczący Komisji Rozwoju i Gospodarki Przestrzennej

Bartłomiej Karol Jabłoński

Radny Miasta Kobyłka

Anna Jarząbek

Radna Miasta Kobyłka

Przewodnicząca Komisji Skarg Wniosków i Petycji

Przemysław Jasiński

Radny Miasta Kobyłka

Karina Jaźwińska

Radna Miasta Kobyłka

Mariola Kacprzak

Radna Miasta Kobyłka

Konrad Kostrzewa

Radny Miasta Kobyłka (Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kobyłka 21.11.2018 - 20.05.2019)

Kamil Kowaleczko

Radny Miasta Kobyłka (Przewodniczący Rady Miasta Kobyłka 21.11.2018 - 20.05.2019)

Zbigniew Kropiewnicki

Radny Miasta Kobyłka

Przewodniczący Komisji Infrastruktury i Ochrony Środowiska

Jacek Lis

Radny Miasta Kobyłka

Przewodniczący Komisji Finansowo-Budżetowej

Hanna Łach

Radna Miasta Kobyłka

Paweł Witold Majkowski

Radny Miasta Kobyłka

Adam Markuszewski

Radny Miasta Kobyłka

Izabela Muszyńska

Radna Miasta Kobyłka

Wojciech Reutt

Radny Miasta Kobyłka

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Artur Rola

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kobyłka

Iwona Helena Stęplewska

Radna Miasta Kobyłka

Edyta Walczuk

Przewodnicząca Rady Miasta Kobyłka

Dominika Ziemska

Radna Miasta Kobyłka

Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 04 stycznia 2012 11:50
Dokument wprowadzony do BIP przez: Przemysław Barbarski
Ilość wyświetleń: 59597
22 maja 2019 14:37 (Agata Gawrych) - Aktualizacja danych stanowiska: Radny Miasta Kobyłka (Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kobyłka 21.11.2018 - 20.05.2019).
22 maja 2019 14:29 (Agata Gawrych) - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodnicząca Rady Miasta Kobyłka.
22 maja 2019 14:28 (Agata Gawrych) - Aktualizacja danych stanowiska: Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kobyłka.
Realizacja: IDcom.pl