Urząd Miasta Kobyłka

Rejestr Działalności Lobbingowej zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Informacja o działaniach podejmowanych wobec organów gminy w roku 2017 przez podmioty wykonujące zawodową działalność lobbingową.

Rejestr Działalności Lobbingowej

Informacja o działaniach podejmowanych wobec organów gminy w roku 2017 przez podmioty wykonujące zawodową działalność lobbingową. W 2017 roku nie odnotowano dizałań podejmowanych wobec organów gminy Kobyłka w rozumieniu ustawy z...

czytaj więcej o Informacja o działaniach podejmowanych wobec organów gminy w roku 2017 przez podmioty wykonujące zawodową działalność lobbingową. »

Informacja o działaniach podejmowanych wobec organów gminy w roku 2016 przez podmioty wykonujące zawodową działalność lobbingową.

Rejestr Działalności Lobbingowej

W 2016 roku wpłynał jeden wniosek od podmiotu wykonujacego zawodową działalność lobbingową: 1) email od Pana Artura Brylikowskiego, wpisanego do rejestru zawodowych lobbystów pod nr 00351, w sprawie przesłania informacji odnośnie wprowadzenia...

czytaj więcej o Informacja o działaniach podejmowanych wobec organów gminy w roku 2016 przez podmioty wykonujące zawodową działalność lobbingową. »

Informacja dotycząca działań podejmowanych wobec Burmistrza Miasta Kobyłka przez podmioty wykonujące zawodową działalność lobbingową.

Rejestr Działalności Lobbingowej

Informacja dotycząca działań podejmowanych wobec Burmistrza Miasta Kobyłka przez podmioty wykonujące zawodową działalność lobbingową: W dniu 29 czerwca 2016 roku wpłynął email od Pana Artura Brylikowskiego, wpisanego do rejestru zawodowych...

czytaj więcej o Informacja dotycząca działań podejmowanych wobec Burmistrza Miasta Kobyłka przez podmioty wykonujące zawodową działalność lobbingową. »

Realizacja: IDcom Group Sp. z o.o.